Vážení rodiče, milé děti,

konec školního roku se nám blíží. Tento rok byl trochu jiný, ale společně jsme ho zvládli. Některé z vás po prázdninách čekají povinnosti ve školních lavicích a na vás ostatní se budeme opět těšit v září. Podařilo se nám uskutečnit Rozloučení s předškoláky na školní zahradě, kde děti od paní učitelek dostaly slavnostní šerpy a pohádkovou knížku. Společně jsme si zazpívali a zavzpomínali       na zážitky školního roku. Fotografie z pasování si můžete prohlédnout na webových stránkách školy – fotogalerie.

Děkuji všem pedagogům a zaměstnancům školy za jejich pracovní nasazení, rodičům za vstřícnost a spolupráci a hlavně dětem za jejich úsměvy.

Přeji vám krásné prázdninové dny plné sluníčka. Kdo bude mít možnost, prosím, pošlete nám z prázdninového putování pohled, který nám ozdobí v září naší společnou cestovatelskou nástěnku.

Děkuji

Jana Nejedlová

ředitelka školy

Mateřská škola, Praha 10,  Trhanovské náměstí 7 přijme od 1. 9. 2020 kvalifikovanou učitelku na 0,5 úvazku. Rodinné prostředí. Životopisy můžete posílat na ms.trhanak@seznam .cz

Mateřská škola, Praha 10,  Trhanovské náměstí 7 přijme od 1. 9. 2020 asistenta pedagoga na celý úvazek. Uvítáme zkušenost s prací s dětmi se speciálními vzdělávacími potřebami. Životopisy můžete posílat na ms.trhanak@seznam .cz

Vážení rodiče,

dne 20.5.2020 v naší školce provedla firma Cirhan speciální ochrannou dezinfekci formou postřiku a fogování přípravkem GPC8.

Dezinfikovány byly i prostory zahrady. Dezinfikované povrchy vydrží po dobu 3 týdnů.

Před nástupem 25. 5. 2020 si, prosím, pečlivě přečtěte Změny organizace provozu v MŠ v období rizika nákazy Covid 19, které máte zveřejněny na webových stránkách školy.

Připravte dětem vše potřebné dle požadovaných pokynů, usnadní to nám všem organizaci ranních příchodů. Dodržujte předepsaná opatření. Děkujeme.

Těšíme se na vás.

Jana Nejedlová