SVATOMARTINSKÉ SVÍCENÍ

V letošním školním roce nám situace, bohužel, neumožňuje uskutečnit Svatomartinský průvod s lampióny a společnou dílničku pro rodiče a děti.

Proto jsme si pro vás s dětmi připravili netradiční Svatomartinské svícení.

Ve středu 11. 11. 2020 dopoledne společně s dětmi vyzdobíme vchod naší školky vyrobenými lucerničkami, které nám všem budou svítit až do 12. 11. 2020. Poté si své lucerničky děti odnesou do svých pokojíčků.

Kdo bude mít cestu okolo naší školky, můžete se přijít podívat.

Jana Nejedlová a kolektiv paní učitelek

Vážení rodiče,

ve středu 4. 11. 2020 v 9. 00 hod. proběhne za přísných epidemiologických opatření fotografování dětí v naší škole dle vaší objednávky.

Formuláře, prosím, odevzdejte na třídách nejpozději ve středu 4. 11. 2020.

V tento den přiveďte vaše děti převlečené do oblečení, ve kterém se děti budou fotit.

Vzhledem k malému počtu dětí ve třídách se společná fotografie třídy přesouvá na jarní termín, který bude upřesněn.

Fotografování je možné i pro děti, které nyní z preventivních důvodů nenavštěvují naší školu. V případě zájmu kontaktujte třídní paní učitelky, které vás budou informovat o časovém harmonogramu.

Děkuji Jana Nejedlová

Vážení rodiče,

děkujeme vám za vstřícnost, podporu a pochopení.

Daří se nám zajistit chod školy i přes překážky čerpání OČR -  zaměstnanci školy (uzavření ZŠ).

Zatím u nás není nahlášen pozitivní případ Covid 19 u dětí či zaměstnanců školy.

Děláme vše proto, abychom se vyhnuli karanténě a uzavření, aby vaše děti mohly dál bez obavy docházet bez omezení do své třídy.

Proto vás žádáme i  nadále o dodržování hygienických pokynů pro provoz MŠ.

Prosím, informujte nás, pokud dojde ve vaší rodině k nákaze, karanténě nebo testu z důvodu Covid 19.

Děkuji za spolupráci.

Jana Nejedlová

V Praze  dne 20.10.2020

Během víkendu jsme udělali radost kočičímu útulku - Srdcem pro kočky, z.s.@SrdcemProKocky

• Nezisková organizace, které jsme darovali vyřazené deky a polštáře ze třídy Žirafek.