Aplikace Twigsee

Naše školka využívá administrativní a informační systém - aplikaci "Twigsee".

Twigsee nám vzájemně zajistí rychlý kontakt s rodiči k aktuálnímu dění v MŠ.

Prostřednictvím aplikace evidujeme docházku/omluvenky dětí. Kdykoliv můžete kliknout a dítě podle potřeby omluvit. Vždy do 8.00 daného dne.

První spuštění aplikace pro rodiče

Podrobněji se s Aplikací můžete seznámit na www.twigsee.com

Rodičům přijatých dětí do MŠ, přijde email s pozvánkou – zde si vytvoříte heslo pro přihlašování do mobilní aplikace. (U pozvánky odkaz neslouží k přihlášení do aplikace ale pouze k nastavení hesla).

Pro přihlášení je potřeba si:

• stáhnout mobilní aplikaci Twigsee z některého z obchodů (AppStore, App Galery, Obchod Play)
  • otevřít webovou aplikaci na app.twigsee.com a poté zadat email, na který pozvánka dorazila a nastavené heslo
  •  Po stažení povolte aplikaci Twigsee zasílání notifikací, aby Vám všechny informace přicházely ihned.
  • V aplikaci je potřeba vyplnit a aktualizovat osobní údaje. Prosíme vyplňte. Vše se pak propíše rovnou do naší matriky a systému (jde především o informace k vyzvedávání, kontakty, alergie, zdravotní stav, apod.) Je důležité potvrdit souhlasy GDPR v aplikaci. Bez tohoto kroku se nám informace s údaji o dětech v aplikaci neukáží.

GDPR

při využívání Twigsee všechny námi zaslané informace a další zadaná data zůstanou majetkem školy.

• Všechna data, včetně fotografií, jsou považována za vysoce důvěrná a chráněná v úrovni zabezpečení zdravotní a podobné privátní dokumentace.
• Vysoce zabezpečené servery a databáze pro zálohování dat.
• Aplikace je plně v souladu s GDPR (včetně implementovaných alertů pro děti bez potvrzení GDPR).
• Aplikace splňuje podmínky nejvyššího zabezpečení platforem Google Play a AppStore.

Podpora aplikace

Společnost Twigsee je připravena na Vaše technické dotazy na helpdesk@twigsee.com