Kroužky na školní rok 2019/2020

 

Platby za kroužky na 2.pololetí 2019/2020 zaplaťte do 28.2.2020.

Kroužky se v době prázdnin v ZŠ  nekonají a nejsou započteny v ceně.

 

 


2.poleletí 2019/2020

 

KERAMIKA - lektorka: Michaela Šámalová

Platba: převodem na účet č.: 23 00 31 41 07/20 10.  

Při platbě zadejte jméno dítěte a třídu!

 


Pondělní skupina

Cena:  720  Kč/ 12 lekcí

Začátek : 2.3.2020

Konec: 25.5.2020

Nebude : 13.4.2020                                                     

 

Úterní skupina

Cena:    780 Kč/ 13 lekcí

Začátek : úterý 3.3.2020

Konec: 26.5.2020

 

 

ANGLIČTINA - lektor: Rick Glove

 

 

 

Platba: převodem na účet č.:  64 48 83 59 /08 00

VS: JE UVEDEN NA TŘÍDNÍCH NÁSTĚNKÁCH V MŠ

 

Pondělní skupina

Cena : 1 000 KČ / 12 lekcí

Začátek : pondělí 2.3.2020             

Konec: 25.5.2020

Nebude ve dnech: 13.4.2020

 

Středeční skupina

Cena: 1 000 KČ / 13 lekcí

Začátek : pondělí 2.3.2020             

Konec: 27.5.2020

 


 

 

Zápis na kurz plavání a bruslení bude

4.12. – 6.12.2019

 

-plavání a bruslení je určeno předškolákům,

- na kurz plavání bude jezdit 25 dětí a na bruslení také 25 dětí

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Plavání - Aqua Sport Club - čtvrtky odpoledne 14 -15 hodin

- počet lekcí : 14 lekcí                                                                                        

- cena: 3 020 Kč

- začátek: 6.2.2020

- konec : 28.5.2020

- neplaveme: 20.2., 27.2. a 9.4.

 

-s sebou: batůžek- plavky, ručník, plavecká čepice (i chlapci), hřeben, dívky gumičku, sponky

                             -igelitovou tašku na mokré věci, lahev s pitím

- MŠ zajistí: mýdlo, svačinu

--------------------------------------------------------------------------------------------

Bruslení Škoda ICERINK  - pátky dopoledne 10 – 11 hodin                                 

- počet lekcí - 12 lekcí                                                                                                    

-cena: 3 240 Kč               

-začátek: 7.2.2020

-konec: 29.5.2020

- nebruslíme: 21.2.,28.2.

 

- s sebou — dostatečně velký batoh- pití, brusle, helmu (ne cyclistickou ), lyžařské rukavice, hadřík na brusle

                — oblečení -teplá zimní bunda, zimní kalhoty/ oteplovačky,

                                    -děti pojedou na bruslení oblečené z MŠ                                

             

               



Kroužky se v době prázdnin v ZŠ  nekonají a nejsou započteny v ceně.

 


1.pololetí 2019/2020

 

KERAMIKA

Lektorka: Michaela Šámalová

Cena: 900 Kč/pololetí

Způsob platby: převodem na č.ú: 2300314107/2010.

Při platbě zadejte jméno dítěte a třídu!

 

PONDĚLÍ : 13:45 – 14:30 Tučňáci

Počet lekcí: 15 

Začátek: 30.9.2019

Konec: 10.2.2020

Keramika se nekoná v termínech: 7.10., 2.12.

             

 

 ÚTERÝ 13:30 – 14:45 Žirafy                              

                14:45 – 15:30 Želvičky                          

                 15:30 – 16:15 Želvičky, Tučňáci, Žirafy

Počet lekcí: 15                                                                                                              

Začátek: 1.10.2019

Konec: 4.2.2020

Keramika se nekoná  v termínech 29.10., 3.12.

 

 


ANGLIČTINA -1.pololetí 2019/2020

Lektor: rodilý mluvčí

Cena: 1000Kč / pololetí

Začátek : přesunut na středu 16.10.2019 z důvodu nemoci lektora                                  

Platba: převodem na účet č.: 64 48 83 59/08 00     

VS: informace na třídních nástěnkách v MŠ

 

 

PONDĚLÍ

Počet lekcí: 15

Začátek: 21.10.2019

Konec: 17.2.2020

1.skupina  15:00 – 15:45       Želvičky                                                                       

2.skupina 15:50 — 16:35     Žirafy    

               

                                                                                                                     
STŘEDA

Počet lekcí: 15

Začátek: 16.10.2019

Konec: 12.2.2020

Angličtina není v termínu 30.10.2019

 

3. skupina 15:00 – 15:45   Žirafy + Tučňáci                                                                      

4.skupina 15:50 — 16:35   Tučňáci